Niepożądani goście: owady i robaki

Co kryją zakamarki naszych szaf lub – co gorsze! – produkty spożywcze? Często przekonujemy się przypadkiem, przeglądając ich zawartość! W naszych domach mogą mieszkać niechciani lokatorzy, czyli… owady i robaki.

Nawet w najbardziej zadbanym domu (!) mogą pojawić się szkodniki: mole, rybiki, muszki, roztocza, a nawet karaluchy! Niektóre „wprowadzamy” do naszych domów zupełnie nieświadomie z...

Czysta wiosna w Twoim domu, czyli… jak zaplanować wiosenne porządki?

Wszyscy lubimy porządek, ale niewielu z nas lubi sprzątanie. Tą czynność można uprościć! Wystarczy trzymać się kilku prostych zasad. Jeżeli przeraża Cię perspektywa wiosennych porządków, przeczytaj jak sprzątać skutecznie i bez zbędnego wysiłku!

Co najpierw?

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, przejdź się po mieszkaniu z workiem na śmieci i pozbieraj wszystko, co jest do...

Jak utrzymać nienaganny porządek w domu?

Dobrze zorganizowana Pani domu ma zawsze porządek! Aby utrzymać własny dom w czystości, niezbędne do tego są produkty chemiczne i akcesoria do sprzątania, które oferuje w swoim bogatym asortymencie Drogeria Damiani.

Wyznacz dzień sprzątania…i trzymaj się go konsekwentnie! Jeśli masz dużą rodzinę lub dzielisz mieszkanie z lokatorem, zrób listę obowiązków tak, aby każdy...