Już w maju gościem Damiani – makijażysta Adrian Świderski


Piękno jest w każdej kobiecie i właśnie o tym będzie przekonywał – nie tylko rybniczanki – znany Make up Artist, Adrian Świderski. Ten czołowy makijażysta polskiej marki Neo Make Up, a jednocześnie jeden z najlepszych w kraju specjalistów od wizażu, w czwartek – 9 maja będzie gościem Drogerii i Perfumerii Damiani w Rybniku.

Z doświadczeń tego cenionego makijażysty korzystają gwiazdy filmowe, celebryci oraz piękności z modowych wybiegów w kraju i zagranicą. Jego kunszt w połączeniu z umiejętnością patrzenia na kobietę, podziwiać można na okładkach wielu znanych magazynów, jak np.: Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Glamour, Viva czy Gala.

W samo południe, czyli o godz. 12.00 w rybnickim Damiani, Adrian Świderski pokaże obecnym na prezentacji makijażu paniom, jak z „kopciuszka można zamienić się w księżniczkę”. W trakcie takich bezpośrednich spotkań, stara się pomagać kobietom wyrażać i podkreślać swoje piękno. Jednocześnie uczy, jak wykonać profesjonalny makijaż w domu. – Wystarczy odpowiednia wiedza, inspiracja oraz właściwie zaprojektowane i dobrane produkty – przekonuje, związany ze światem mody makijażysta Neo Make Up.

Marka ta stworzona została z myślą o kobietach. Wykonanie naturalnego make up za pomocą najwyższej jakości kosmetyków, opartych na pielęgnacyjnych składnikach, nie wymaga specjalnego wysiłku. Wegańskie formuły zaś dodatkowo odżywiają skórę i podkreślają jej naturalne piękno.