Jesteśmy drogerią i perfumerią z tradycją, bo na rynku działamy nieprzerwanie od roku 1998!

Od początku działalności w ofercie damiani znajdują się znane, lubiane i prestiżowe marki kosmetyczne. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem polskich importerów markowych zapachów i innych kosmetyków, zrzeszonym w grupie Drogerie Polskie.

Bogata oferta produktowa damiani dotyczy kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych niezbędnych w pielęgnacji urody oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Tradycją drogerii i perfumerii są comiesięczne spotkania Pokazy makijażu z wizażystami i pokazy makijażu znanych marek makijażowych.

Z myślą o najbardziej wymagających Klientach, stworzyliśmy również specjalny dział damiani professional. Dostępne są tu profesjonalne linie kosmetyczne, głównie do stylizacji paznokci i stylizacji włosów.

Drogeria i perfumeria damiani to świetna propozycja upominku dla bliskiej osoby! Proponujemy bony upominkowe o dowolnej wartości, do realizacji w naszym sklepie. Dla tych, dla których zakupy w Damiani stają się tradycją, mamy Karty Stałego Klienta, które upoważniają do rabatu 5% na wszystkie zakupy w damiani!

Zapraszamy na zakupy!